KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI
NA ROK SZKOLNY 2015 / 2016
Termin | Nazwa imprezy |
Odpowiedzialni |
Wrzesień | Rozpoczęcie roku szkolnego |
SU A. Pawlas A. Kostrzanowska |
Rocznica 17 września |
P. Bęcal S. Wójcik - Wilkołazka |
|
Zebranie z rodzicami – prezentacje klas gastronomicznych |
A. Pawlas K. Oleszczuk M. Typiak |
|
Wybory do SU |
SU i opiekunowie |
|
Integracja klas pierwszych | Wychowawcy klas pierwszych | |
Otrzęsiny klas pierwszych |
SU i opiekunowie |
|
Październik | ||
Pielgrzymka klas maturalnych na Jasną Górę |
S. Młynarczyk – Rysak Ks. P. Klępka H. Szewczyk E. Gałka |
|
Dzień Edukacji Narodowej |
U. Nowak M. Koźlik |
|
Listopad | Narodowe Święto Niepodległości | A. Kostrzanowska |
Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej |
B. Cieszko - Pankiewicz | |
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości |
B. Cieszko – Pankiewicz K. Mańko L. Franczak |
|
Andrzejki |
SU S. Młynarczyk – Rysak A. Kostrzanowska |
|
Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu |
A. Pawlas K. Oleszczuk M. Typiak |
|
Grudzień | Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” |
M. Typiak K. Mańko |
Opłatki klasowe |
Wychowawcy klas |
|
Konkurs o tytuł Mistrza rachunkowości |
B. Cieszko – Pankiewicz |
|
Kiermasz bożonarodzeniowy |
A. Pawlas K. Oleszczuk M. Typiak S. Młynarczyk – Rysak B. Bęcal |
|
Kolędowanie po europejsku |
M. Szydłowska Z. Rychwalska U. Nowak |
|
Styczeń | Szkolny Konkurs Matematyczny |
M. Remiś I. Poniewozik T. Bożko |
Szkolny Konkurs Fryzjerski |
E. Puchała A. Żelisko |
|
Luty | Podsumowanie pracy za I SEM. |
M. Jędruszczak |
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego | U. Nowak | |
Marzec | Szkolny Konkurs motoryzacyjny |
S. Czwórnóg W. Czwórnóg T. Słotwiński |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej |
S. Młynarczyk – Rysak Ks. P. Klępka |
|
Kiermasz wypieków wielkanocnych |
A. Pawlas K. Oleszczuk M. Typiak |
|
Kiermasz ozdób Wielkanocnych |
S. Młynarczyk – Rysak B. Bęcal |
|
Dzień wiosny |
SU i opiekunowie |
|
Kwiecień | Dni otwarte |
Gastronomia – H. Szewczyk Fryzjerstwo – E. Puchała Budownictwo – T. Kraska Ekonomia- K. Mańko Diagnostyka- W.S. Czwórnóg |
Dzień Patrona Szkoły |
P. Sroczyński T. Słotwiński |
|
Mistrzostwa Powiatu - Wyciskanie na ławeczce poziomej |
L. Dworucha G. Świech M. Łukaszczyk |
|
Rocznica Zbrodni Katyńskiej |
J. Jóźwiak E. Puchała |
|
Olimpiada Wiedzy Samochodowej |
S. Czwórnóg W. Czwórnóg |
|
Konkurs Piosenki Satyrycznej | M. Szydłowska | |
Powiatowy Konkurs Profilaktyka Uzależnień |
E. Gałka H. Szewczyk |
|
Pożegnanie maturzystów. |
J. Jóźwiak E. Kapuśniak Z. Rychwalska |
|
Maj | Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja |
S. Wójcik – Wilkołazka P. Bęcal |
Czerwiec | Dzień Sportu Szkolnego- Dzień Dziecka |
L. Dworucha G. Świech M. Łukaszczyk E. Guziuk |
Zakończenie roku szkolnego |
M. Maślona K. Oleszczuk |
|
Lipiec/ Sierpień |
Konkursy kulinarne |
A. Pawlas K. Oleszczuk |